ES projektai

UAB „Automobilių plovykla“ pasirašė „E-komercijos modelio diegimas, siekiant padidinti pardavimo pajamas“  finansavimo sutartį

Viešbutis „BHB“, įsikūręs Marijampolėje, siūlo 11 erdvių ir patogių modernaus dizaino kambarius. Dėl patogios vietos jis yra ypač mėgstamas ir populiarus tarp keliaujančių šeimų bei miesto verslo svečių.

Šis, kaip ir kiti, regiono viešbučiai smarkiai nukentėjo dėl reaguojant į pandemiją įvestų apribojimų tarptautinėje aplinkoje, todėl drastiškai krito verslo ir poilsio keleivių skrydžiai, atitinkamai ir turistų srautai, dėl to Lietuvos ir aplinkinių šalių viešbučiai neteko didžiosios dalies savo kambarių ir restoranų užimtumo.

Projekto įgyvendinimo metu planuojama diegti svečių savitarnos sprendimus, kad jie patys galėtų ne tik rezervuoti kambarį nuotoliniu būdu, bet ir atvykę į viešbutį patys įsiregistruoti į kambarį, apmokėti už jį, taip pat gauti unikalų kodą, su kuriuo atsidarytų kambario elektroninę spyną.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto pavadinimas: UAB „Automobilių plovykla“ E-komercijos modelio diegimas, siekiant padidinti pardavimo pajamas

Projekto vykdytojas: UAB „Automobilių plovykla“

Bendra projekto vertė: 66 068,00 EUR

Iš Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos skiriama suma iki: 49 551,00EUR

Projekto pradžia: 2022-02-22

Projekto pabaiga: 2023-02-24